Drzwi SMART - najbardziej osobiste drzwi / PRO-EXPERT
 

Drzwi SMART - najbardziej osobiste drzwi

Wolność, to to co najbardziej cenimy sobie w naszym domu, mieszkaniu. A dlaczego właśnie wolność? Odpowiedź jest prosta... Dom, mieszkanie, nasze własne „M” to miejsce gdzie czujemy się swobodnie, odprężyć się, być sobą. Takiej właśnie zasadę hołduje marka VOX. „Wolność” to nasze sztandarowe hasło. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów Vox wprowadził na rynek Drzwi SMART. Czym się charakteryzują? Po pierwsze każdy z nas może sam kreować wygląd Drzwi SMART. Mamy do dyspozycji 7 kolorów drzwi, do tego 12 kompatybilnych akcesoriów (pojemniki, organizery filcowe, lustro łazienkowe, wieszak, paski filcowe, kalendarz i płyta metalowa na magnesy, plan lekcji organizer, lotki, reling i haczyki, śruby), dodamy jeszcze własne pomysły, odrobinę fantazji i szczyptę użyteczności – tak powstają nasze wymarzone, niepowtarzalne (nikt ze znajomych nie będzie miał takich samych) drzwi. To Ty decydujesz co umieścisz na swoich drzwiach. Możesz dowolnie dobierać akcesoria, zmieniać je, dodawać, zdejmować. Oczywiście, Drzwi SMART są dostępne również w tradycyjnej formie bez muf. Ze względu na szeroką gamę możliwości Drzwi SMART to świetne rozwiązanie do łazienki, przedpokoju, sypialni czy pokoju naszych milusińskich i tych młodszych, i tych odrobinę starszych. Drzwi SMART to drzwi na lata, które możemy dowolnie zmieniać. Nadążą one nawet za Waszymi dziećmi, których potrzeby zmieniają się w zawrotnym tempie.
Drzwi SMART cieszą się ogromną popularnością. W Internecie można znaleźć wiele artykułów na ich temat. O tych nietypowych drzwiach poczytamy w:

https://www.vox.pl/drzwi-vox-smart#section-1
http://ladnydom.pl/wnetrza/7,101999,21658452,marka-vox-oferuje-sprytne-drzwi-do-wnetrz.html
http://www.dobrzemieszkaj.pl/pokoj_dziecka/design/131/drzwi_wewnetrzne_nowosc_z_dodatkowymi_funkcjami,111311.html
http://www.budownictwo.org/artykuly,73306,1,SMART_Drzwi_sprytnie_zaprojektowane

To tylko kilka z dostępnych artykułów.

Po więcej informacji na temat Drzwi SMART zapraszamy do naszych Salonów Drzwi i podłogi Vox w Rzeszowie ul. Armii Krajowej 4 A lok. 25 (G. H. Dexa) oraz Jarosławiu ul. Tarnowskiego 20A. Życzymy udanych zakupów!
 Firma Godna zaufania 2015 rekomendowany salon 2018 gepard Firma Godna zaufania 2018 rekomendowany salon