Prezentacja oferty QUICK-STEP oraz INTERDOOR / PRO-EXPERT
 

Prezentacja oferty QUICK-STEP oraz INTERDOOR

W dniu 20.11.2014r. w Salonie Drzwi i podłogi VOX w Rzeszowie odbyło się szkolenie dla Architektów wnętrz współpracujących z naszą firmą. Prezentacja odbyła się z firmy QUICK-STEP oraz INTERDOOR.
QUICK-STEP to belgijski producent wysokiej jakości podłóg, które cechuje nie tylko najwyższa jakość i funkcjonalność, ale również perfekcjonizm w dziedzinie ponadczasowego wzornictwa oraz panujących trendów. Nowością, a zarazem innowacją była kolekcja podłóg Impressive Ultra, która poza naturalnym wyglądem, dzięki powłoce HydroSeal jest również wodoodporna.
INTER DOOR jest producentem ekskluzywnych drzwi wewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych, który inwestuje w innowacje. W ofercie znajdują się standardowe drzwi przylgowe, bez przylgowe, jak również drzwi z odwrotną przylgą lub systemem RONDO, czyli innowacyjnym sposobem zamykania pomieszczeń ruchem przesuwno-obrotowym.
INTER DOOR jest firmą bardzo elastyczną, która wykonuje również niestandardowe realizacje i nietypowe rozwiązania. Innowacje firmy INTER DOOR można zobaczyć na ekspozycji w Salonie sprzedaży w Rzeszowie.
 Firma Godna zaufania 2015 rekomendowany salon 2018 gepard Firma Godna zaufania 2018 rekomendowany salon