Wywiad w Poradniku Budowlanym / PRO-EXPERT
 

Wywiad w Poradniku Budowlanym

Piszą o nas... Na stronie Poradnika Budowlanego ukazał się wywiad z p. Łukaszem Górskim, współwłaścicielem Salonu Drzwi i podłogi VOX mieszczącego się w Galerii DEXA w Rzeszowie. Jeśli szukają Państwo informacji na temat paneli wodoodpornych, nowości w świecie drzwi i podłóg, a może chcą Państwo zrelaksować się czytając dobrze napisany wywiad i dowiedzieć się, co jest dla nas priorytetem, jakie stawiamy sobie cele i do czego dążymy, to zapraszamy do lektury, link poniżej: 

http://poradnikbudowlany.eu/wodoodporne-panele-i-inne-hity-w-swiecie-podlog-i-drzwi/

Ten wywiad to tylko namiastka informacji o działalności naszej firmy. Podobno rozmowa twarzą w twarz to najlepszy sposób na komunikowanie się. My również wychodzimy z tego założenia, dlatego  po więcej informacji zapraszamy do naszych Salonów: w Rzeszowie przy ul. Armii Krajowej 4A oraz w Jarosławiu ul. Tarnowksiego 20 A. Nasi Sprzedawcy bardzo chętnie porozmawiają z Państwem, doradzą, pomogą wybrać najlepsze dla Państwa produkty.

Korzystając z uprzejmości Poradnika Budowlanego dołączamy kilka zdjęć naszego Salonu. Autorem fotografii jest Tadeusz Poźniak/poradnikbudowlany.eu
 Firma Godna zaufania 2015 rekomendowany salon 2018 gepard Firma Godna zaufania 2018 rekomendowany salon