Czy baterie podtynkowe w łazience to dobre rozwiązanie? / PRO-EXPERT
 

Czy baterie podtynkowe w łazience to dobre rozwiązanie?

Temat baterii łazienkowych jest bardzo popularny. To, jaki rodzaj baterii łazienkowych wybierzemy, zależy od nas. Jednak zanim podejmiemy decyzję zastanówmy się czy wolimy tradycyjne baterie naścienne czy jednak stawiamy na nowoczesność i coraz bardziej popularne baterie podtynkowe. Mamy nadzieję, że rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Dostępne rodzaje baterii łazienkowych

Łazienka to miejsce, z którego korzystamy kilka razy dziennie. Bardzo ważnym elementem naszej łazienki są baterie. Odpowiednio dobrane baterie łazienkowe powinny być funkcjonalne, łatwe w użyciu, wygodne i zajmować jak najmniej miejsca. Dlatego wybierając wyposażenie naszej łazienki weźmy pod uwagę wspomniane funkcje. Można wyróżnić dwa rodzaje baterii łazienkowych: naścienne (czasem zwane nadtynkowmi) oraz podtynkowe. Pierwsze z nich w całości są widoczne na zewnątrz, natomiast baterie podtynkowe są schowane w ścianie i widzimy tylko elementy sterujące typu pokrętła, przyciski czy uchwyty.

Aranżacje łazienek płytki Tubądzin Fiorino 2 BLU Jarosław

Bateria podtynkowa – nowoczesność, wygoda, new design

Baterie podtynkowe to świetne rozwiązanie do małych łazienek, gdzie każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można wszystkie „zbędne” elementy konstrukcji prysznica czy baterii umywalkowych „schować” w ścianie. I tak w prosty sposób oszczędzamy miejsce i tworzymy nowoczesną łazienkę. Nasza łazienka jest wygodniejsza w użytkowaniu. Drugą zaletą wykorzystania baterii podtynkowych jest nowoczesność i new design. Dzięki szerokiej gamie wzorów, kolorów, kształtów możemy dostosować elementy wyposażenia do ceramiki.

Kwestie techniczne

W przypadku wyboru baterii podtynkowych warto zdecydować się na nie już na etapie urządzania naszej nowej łazienki lub dokonywania remontu aktualnej. W przeciwieństwie do baterii nadtynkowych, gdzie cały osprzęt umieszczony jest na zewnątrz i w kwestii montażu nie ma większego problemu, wybierając baterie podtynkowe należy wziąć pod uwagę kilka kwestii technicznych. Po pierwsze głowice i kanały na rury doprowadzające wodę znajdują się w ścianie, czyli pod glazurą. Po drugie ze względu na umiejscowienie osprzętu zdecydowanie trudniejsze jest serwisowanie całej instalacji, dlatego decydując się na wybór baterii podtynkowych należy wybierać sprzęt wysokiej jakości, renomowanych firm. Niestety, ale oszczędność pieniędzy na etapie zakupu armatury łazienkowej instalowanej w ścianie nie jest dobrym pomysłem, w razie jakichkolwiek usterek może powodować jedynie straty. Warto zaufać najlepszym na rynku i tutaj chodzi nie tylko o cenę, ale doświadczenie, solidność i święty spokój.

Projekty łazienek salon Blu Jarosław łazienka szara z deską

Kto doradzi?

Na polskim rynku baterie podtynkowe zdobywają coraz większą popularność i zaufanie klientów. Zamontowanie tego typu instalacji to nie tylko kwestie estetyczne czy aranżacyjne, to przede wszystkim komfort i wygoda użytkowania. Zamontowanie baterii podtynkowych to pewien proces (wybór odpowiedniej armatury łazienkowej renomowanych producentów, dostosowanie baterii łazienkowych do ceramiki i wystroju naszej łazienki), do którego należy się dobrze przygotować i zaufać najlepszym, aby cieszyć się spokojem i luksusem na lata. Ze swojej strony polecamy skorzystać z rady i doświadczenia naszych specjalistów. Przygotujemy projekt łazienki z zastosowaniem baterii podtynkowych, zaproponujemy najlepszy asortyment, doradzimy w kwestiach technicznych (jakże trudnych i zawiłych). Przeprowadzimy Państwa p[rzez cały proces ustalania, wyboru i zamawiania wyposażenia do Państwa wymarzonej łazienki. Zapraszamy do naszego Salonu łazienek BLU w Jarosławiu ul. Tarnowskiego 20A. Dla każdego znajdziemy idealną łazienkę.

Płytki łazienkowe Azario kolekcja zanzibar salon Blu Jarosław
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 Firma Godna zaufania 2015 rekomendowany salon 2018 gepard Firma Godna zaufania 2018 rekomendowany salon