Panele podłogowe z gwarancją na lata / PRO-EXPERT
 

Panele podłogowe z gwarancją na lata

Panele podłogowe to produkt, który nadal cieszy się ogromną popularnością. Ogólna dostępność towaru, użyteczność, atrakcyjne ceny, szeroka gama kolorystyczna – tak można scharakteryzować ten rodzaj podłogi. Skoro każda podłoga laminowana jest taka sama to jak wybrać najlepszą? Czym się kierować? Dlaczego właśnie te panele podłogowe warto kupić? To są właśnie pytania, z którymi boryka lub borykał się każdy z nas. Doskonale wiemy jak uciążliwy może być remont czy wyposażanie swojego lokum, dlatego możecie zawsze na nas liczyć. Służymy radą i doświadczeniem.
Ale do rzeczy. Tym razem zajmiemy się podłogami laminowanymi niemieckiej firmy My Floor. Powiemy, dlaczego warto wybrać ich panele podłogowe. Zatem startujemy.


Odporne na porysowania panele podłogowe Vox Rzeszów Jarosław

Piękno, elegancja i wytrzymałość w jednym

Panele podłogowe mają do spełnienia bardzo wiele funkcji. Ze swojej strony firma My Floor może zagwarantować, że ich panele laminowane sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Po pierwsze, niemieckie panele podłogowe są odporne na ścieranie, a przy tym bardzo łatwe w utrzymaniu. Wysoka jakość produktu, a co za tym idzie również trwałość, przemawia za wyborem właśnie paneli laminowanych firmy My Floor.

Ochrona środowiska przede wszystkim

Dbanie o środowisko naturalne to zadanie nasz wszystkich. Z takiego samego założenia wychodzi również firma My Floor. Dla producenta niemieckich paneli podłogowych, najwyższe standardyu jakości są tak samo ważne jako ochrona środowiska. Co w takim razie robi My Floor żeby dbać o nasze otoczenie? Po pierwsze korzysta z certyfikowanych surowców, które pochodzą z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób. Po drugie monitorowany jest wpływ produkcji niemieckich paneli podłogowych na środowisko. Po trzecie w ekologiczny sposób są utylizowane wszelkie odpadki i pozostałości po produkcji asortymentu. Warto równiez wspomnieć, że My Floor posiada Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), dzięki której bez problemu można sprawdzić środowiskowe referencje materiałów drewnopochodnych. Producent niemieckich paneli podłogowych stra się, aby jego pracownicy posiadali świadomość na temat ochrony środowiska i wpływu człowieka na otaczający nas świat. W związku z tym, priorytetem dla firmy My Floor, jest edukowanie swojego personelu z zakresu dbana o środowisko. Starania producenta niemieckich paneli podłogowych w tej kwestii zostały docenione certyfikatem Blue Angel. Jak widać wysokie standardy jakości mogą iść w parze z ochroną środowiska, czego przykładem jest firma My Floor. Warto jej zaufać.

Niemieckie panele laminowane Vox Rzeszów Jarosław Pro Expert

Panele, które sprawdzą się wszędzie


Szeroka gama produktów sprawia, że w ofercie My Floor można znaleźć panele podłogowe do różnych rodzajów pomieszczeń, nie tylko do salonu, ale także do sypialni, a nawet kuchni. Tak więc specjalnie dedykowane panele laminowane sprawdzą się wszędzie. Pokrótce o podłodze do każdego z wymienionych pomieszczeń.Ze względu na to, że salon jako pomieszczenie reprezentacyjne, jest bardzo często użytkowane, dlatego też podłoga znajdująca się w tym pomieszczeniu musi być najwyższej jakości i posiadać wysoką klasę ścieralności. My Floor wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, do salonu proponuje panele laminowane o klasie ścieralności AC5. Do sypialni natomiast idealnym rozwiązaniem będą panele wyższej jakości, które w warunkach domowych mają nawet 30 lat gwarancji.Wybierając podłogę do kuchni należy zwrócić uwagę na gęstość paneli. My Floor posiada w swojej ofercie podłogę o bardzo wysokiej gęstości płyty HDP, dzięki czemu podłoga jest bardziej odporna na odkształcenia, a dzięki zastosowaniu dedykowanego podkładu, pomieszczenie będzie bardziej wygłuszone. Panele podłogowe My Floor są wysoce odporne na światło, plamy oraz palność.


Panele podłogowe z gwarancją Vox Rzeszów Jarosław Pro Expert

Na nas można liczyć


Panele podłogowe to inwestycja na lata. Podłoga powinna nie tylko spełniać walory estetyczne, ale przede wszystkim użytkowe. Właśnie takie są panele laminowane z firmy My Floor. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów, wybierając tę podłogę można cieszyć się nią na lata. Wysoka klasa ścieralności (AC5), duża gęstość paneli, ogromny wybór wzorów i kolorów, to tylko kilka zalet niemieckich paneli podłogowych. Co warto zaznaczyć i o czym warto jeszcze raz wspomnieć. My Floor to nie tylko wysoka jakość produktów, to również firma, która dba o środowisko i prowadzi szeroko zakrojoną edukację w kwestii dbania o nasze otoczenie. Po więcej szczegółów na temat kolekcji, dostępnych produktów firmy My Floor, serdecznie zapraszamy do naszych Salonów Drzwi i podłóg Vox w Rzeszowie ul. Armii Krajowej 4a lok. 26 i Jarosławiu ul. Tarnowskiego 20a. Nasi doradcy Klienta  zamówią laminaty dostosowane do Państwa potrzeb.


Panele laminowane My Floor Vox Rzeszów Jarosław Pro Expert

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 Firma Godna zaufania 2015 rekomendowany salon 2018 gepard Firma Godna zaufania 2018 rekomendowany salon