Meble z systemową konstrukcją – czym się charakteryzują i gdzie je wykorzystać?
Systemowa konstrukcja pozwala na łączenie ze sobą mebli modułowych (np. regałów w różnych rozmiarach z biurkiem czy stolikiem) tak, aby tworzyły razem meblościankę dostosowaną do potrzeb użytkownika oraz konkretnego pomieszczenia. Dzięki złożonym w ten sposób zestawom dobrze zagospodarujesz posiadaną przestrzeń i zyskasz więcej miejsca do przechowywania potrzebnych rzeczy.
Źródło treści: LoveSteel
Czym jest systemowa konstrukcja?
Konstrukcja systemowa to rozwiązanie, które pozwala na łatwe i samodzielne łączenie mebli modułowych według własnego pomysłu. Do złożenia mebli wystarczy jedynie instrukcja obsługi i podstawowe narzędzia.
Meble posiadają także system umożliwiający bezpieczne przymocowanie ich do ściany, dzięki czemu możesz przechowywać na nich również cięższe rzeczy, np. książki, słoiki czy narzędzia.
Dlaczego warto wybrać meble z systemową konstrukcją?
To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą jak najlepiej zagospodarować posiadaną przestrzeń, nie rezygnując przy tym z eleganckiego designu. Sprawdzi się również u osób, które planują rozbudowę lub rekonfigurację posiadanego już zestawu mebli.
– Łącząc ze sobą meble z systemową konstrukcją, nie tylko otrzymasz designerską meblościankę, ale przede wszystkim stworzysz funkcjonalną zabudowę dopasowaną do indywidualnych potrzeb – mówi Justyna Walasek, współwłaścicielka i projektantka marki LoveSteel.
Meblościanka do każdego pomieszczenia
Zabudowę stworzoną z połączenia mebli modułowych (regałów, biurek i stolików) wykorzystasz nie tylko w salonie czy gabinecie, ale także w jadalni, łazience, pokoju nastolatka, a nawet w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu.