5/5 - (1 vote)

Dzięki właściwie dobranej osłonie okiennej, można zablokować nagrzewanie się pomieszczeń i zmniejszyć wydatki na klimatyzację. Szczególnie teraz, gdy zbliża się najgorętszy w roku sezon, warto pomyśleć o roletach, żaluzjach czy plisach na okna. Co ma do zaoferowania nasz sklep z roletami?

Rolety dzień i noc, rzymskie oraz materiałowe

Rolety okienne to najczęściej wybierany przez klientów produkt – dzięki użytym materiałom mogą zapewnić pełną prywatność lub optymalne natężenie światła potrzebne w danych okolicznościach. Jak to możliwe? Rolety dzień noc posiadają naprzemienne rozmieszczone pasy, dające możliwość regulacji stopnia zaciemnienia wnętrza i kąta padania światła. Osłony okienne typu dzień i noc występują w trzech rodzajach: wolnowiszące, bezinwazyjne mini lub w kasecie PCV.

Rolety wewnętrzne rzymskie to ulubiony dodatek wszystkich dekoratorów wnętrz. Półprześwitująca tkanina układa się przy podnoszeniu w poziome, równomierne fałdy, aż do utworzenia efektownego lambrekinu. Rolety rzymskie tworzą przytulny, ciepły klimat, przy jednoczesnym blokowaniu nadmiaru światła słonecznego i ciekawskich spojrzeń.

Modele materiałowe to sprawdzone rolety zaciemniające. Jednolita tkanina nie przepuszcza nadmiernego nasłonecznienia i redukuje odblaski na ekranach monitorów. Transparentny materiał stworzy przyjemną, intymną atmosferę we wnętrzu i nieco tylko przygasi blask słońca. Wszystko zależy więc od efektu, jaki chcesz uzyskać, i to na dowolnym oknie, bo sklep oferuje także rolety na wymiar.

Plisy okienne – najprostszy sposób na osłonę

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także rolety plisowane, najprostsze w montażu i użytkowaniu. Materiał jest plisowany termicznie, umieszczony między stabilnymi profilami z aluminium, co ułatwia jego czyszczenie i zachowanie kształtu. Plisy do zasłaniania okien można zamontować bezinwazyjnie (przyczepiając uchwyty na taśmę lub zawieszane do ramy okiennej) lub inwazyjnie (montaż zaczepów do listwy przyszybowej), co sprawdzi się w przypadku okien dachowych.

Rolety w aranżacjach wnętrz

Sklep z roletami oferuje nie tylko atrakcyjne ceny rolet wewnętrznych, ale też darmową dostawę i bezpłatne pobranie pomiarów na terenie województwa lubuskiego. Rolety okienne wewnętrzne charakteryzują się nie tylko dokładnością wykonania, ale i bogatym wzornictwem i gamą dostępnych odcieni. Końcowy wystrój pokoju zależy od wpadającego do środka światła – jego barwy i natężenia. Dlatego chętnie pomożemy Ci dopasować rolety wewnętrzne zaciemniające lub transparentne do swoich oczekiwań.