O nas / PRO-EXPERT
 

O nas

Firma Pro-expert powstała w marcu 2012 roku, stworzyły ją osoby z bardzo dużym doświadczeniem, pasją i ogromnym zaangażowaniem, dzięki temu od początku widać jej bardzo dynamiczny rozwój.
Właściciele bacznie obserwując rynek branży wykończeniowo-budowlanej, przez wiele lat zdobywając doświadczenie w branży wykończeniowo-budowlanej, postawili na profesjonalizm - odpowiednio wyszkoloną kadrę, certyfikowane grupy montażowe oraz współpracę z liderami tej branży.

Owocem współpracy z Liderem w sprzedaży drzwi i podłóg, siecią VOX, było otwarcie w czerwcu 2012 roku Naszego pierwszego Salonu sprzedaży w Rzeszowie, który był zarazem pierwszym Salonem Drzwi i podłogi VOX na Podkarpaciu.
Dzięki zaufaniu, którym obdarzyli nas klienci już po upływie 4 miesięcy powstał kolejny Salon sprzedaży sygnowany marką Drzwi i podłogi VOX, tym razem w Jarosławiu.
Firma Pro-expert stawia na znane marki, wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz przede wszystkim na wykwalifikowaną kadrę. Zarówno właściciele, jak i osoby które pracują w naszych salonach sprzedaży bardzo dobrze znają branżę wykończeniowo-budowlaną, mimo to nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń produktowych i socjotechnicznych.

Dzięki przemyślanej strategii oraz ogromnemu zaangażowaniu całej kadry pracowników, w sierpniu 2014 roku we współpracy z konsorcjum Reflex - liderem na rynku branży sanitarnej i grzewczej - otworzyliśmy kolejny punkt sprzedaży, Salonu łazienek BLU w Jarosławiu.
Nasze punkty sprzedaży tworzą zgrane zespoły pracowników, których celem jest jak najlepsze zrozumienie potrzeb klientów. Tym ostatnim oferujemy także porady profesjonalnych architektów wnętrz - podczas bezpłatnych konsultacji pomagają oni odpowiednio dobrać poszczególne elementy wystroju, aby razem tworzyły harmonijną całość. Współpracujemy z certyfikowanymi ekipami montażowymi o sprawdzonej jakości usług. Rozwiązanie to pozwala klientom w jednym miejscu dokonać zakupu materiałów i zorganizować ich szybki, profesjonalny montaż. Dla wszystkich naszych montażystów organizujemy szkolenia, zakończone przyznaniem certyfikatów od wiodących polskich producentów. Dzięki regularnym działaniom promocyjnym, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości towary w rozsądnych cenach.
 Firma Godna zaufania 2015 rekomendowany salon gepard Firma Godna zaufania 2018 rekomendowany salon 2018