Winyle Quick-Step w bogatej ofercie Super Parkiet

0
363
5/5 - (1 vote)

Gdy nadchodzi moment wyboru podłogi dla naszego domu, oczekujemy, że będzie to praktyczne rozwiązanie, które dodatkowo doda naszej aranżacji luksusowego charakteru. Dostępne w ofercie sklepu Super Parkiet winyle Quick-Step odpowiadają różnorodnym oczekiwaniom użytkowników, zachwycając swoją jakością i dbałością o detal.

Marka Quick-Step należy do belgijskiego producenta Unilin, który może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji podłóg. Firma cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród klientów, nieprzerwanie stawiając na jakość i innowację. Dotyczy to również licznych serii paneli winylowych Quick-Step, które znaleźć można w ofercie sklepu Super Parkiet. Dowiedz się, jakie korzyści panele te oferują użytkownikom.

Doskonała imitacja drewna

Jednym z najważniejszych atutów winylowych paneli Quick-Step jest ich zdolność do wiernego odwzorowania wzorów drewna. Zarówno wizualnie, jak i w dotyku, panele te przypominają drewniane panele, a z efektem 3D nabierają dodatkowej głębi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną ciepła i naturalnego wyglądu drewnianej podłogi, nie rezygnując przy tym z zalet nowoczesnych materiałów.

Niezawodna odporność

Panele Quick-Step odznaczają się nie tylko gustowną estetyką, to także trwałością i wytrzymałością na różnego rodzaju uszkodzenia. Są odporne na zarysowania, wilgoć i przebarwienia, co sprawia, że stanowią idealny wybór nie tylko do salonu czy sypialni, ale także do łazienki czy innego pomieszczenia narażonego na kontakt z wodą.

Dla komfortu Twojego domu

Panele Quick-Step oferują idealne rozwiązanie również, jeśli zastanawiasz się nad instalacją ogrzewania podłogowego. Aby cieszyć się ciepłem i komfortem w każdym pomieszczeniu, w którym zdecydujesz się na ułożenie paneli, warto również sięgnąć po odpowiedni podkład. Najlepsze właściwości przewodzące posiada dostępny w ofercie Super Parkiet model Silent Walk.

Gwarancja na lata

Produkty Quick-Step charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także pewnością, jaką daje producent. Quick-Step oferuje aż 25-letnią gwarancję na swoje panele winylowe, która daje użytkownikom pewność, że sięgają po niezawodne rozwiązanie, które posłuży im przez wiele lat.

Oferując możliwość wprowadzenia naturalnego uroku drewnianej podłogi do swojego domu połączonego z funkcjonalnymi zaletami nowoczesnych materiałów panele winylowe Quick-Step są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. W swojej ofercie Super Parkiet ma aż 7 serii paneli belgijskiej marki, z których każda cechuje się unikatową estetyką i praktycznymi właściwościami ułatwiającymi codzienne użytkowanie i konserwację.